Kalevala sétány, Nyíregyháza

(összesen: 16)
Építési mód:
Tégla

Eladó Lakások a Kalevala Sétányon, Nyíregyházán! Modern és Környezetbarát Otthonok Hőszivattyús Hűtő-fűtő rendszerrel, liftes 16 lakásos társasházban.

Fedezze fel Nyíregyháza egyik legújabb és legmodernebb lakóparkját a Kalevala sétányon!

A 16 lakásos társasházunk egyedi és innovatív hőszivattyús rendszerrel van felszerelve, amely biztosítja az energiatakarékos fűtést és hűtést, valamint a kényelmes és környezetbarát életmódot.

Miért válassza a Kalevala sétányt?
 Energiahatékonyság: Az új építésű lakások modern hőszivattyús rendszere alacsony energiafogyasztással működik, csökkentve az üzemeltetési költségeket.

Környezetbarát: Csökkentse szén-dioxid kibocsátását és éljen zöldebben!

Komfort és kényelem: Egész évben kellemes hőmérsékletet biztosít lakásában, akár fűtésre, akár hűtésre van szüksége.

Elektromos autó töltési lehetőség: Teremgarázsunkban biztosított az elektromos autók töltése, hogy mindig készen álljon az indulásra.

Korszerű kialakítás: Minden lakás tágas, világos és magas minőségű anyagokkal készült.

Lakások elérhető méretekben:
 1 hálószobás: Ideális egyedülállóknak vagy fiatal pároknak.
 2 hálószobás: Tökéletes kis családok számára.
Ne maradjon le, a lakások gyorsan fogynak! Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, és kérjen személyes konzultációt, hogy megtekintse a bemutatólakásokat, és válassza ki az Ön számára legideálisabb otthont!

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!