Néhány érdekes statisztika Nyíregyházáról, és az ottani ingatlanokról, életről.

2024-06-24
Ez a blogbejegyzés célja, hogy átfogó képet adjon Nyíregyháza ingatlanpiacáról, és bátorítsa az érdeklődőket építkezési terveik megvalósítására. A Sziszák és Társa Kft. mindig készen áll arra, hogy professzionális támogatást nyújtson ügyfeleinek.

Nyíregyháza, a szabolcsi megyeszékhely, egyre népszerűbbé válik az otthonteremtők és befektetők körében. A Sziszák és Társa Kft. arra törekszik, hogy kielégítse a városban tapasztalható növekvő igényt. Az alábbiakban bemutatjuk Nyíregyháza és annak ingatlanpiacának pár érdekes statisztikáit, amelyek segíthetnek az építkezést tervezőknek és az új otthonra vágyóknak.

Főbb Statisztikák Nyíregyházáról:

• Átlagos négyzetméterár: 540.000 forint - Egy eladó ingatlan átlagos négyzetméterára.
  • Eladó házak száma: 409 hirdetés - Jelenleg ennyi eladó ház hirdetés fut az interneten.
  • Átlagos alapterület: 165 négyzetméter - A Nyíregyházán található ingatlanok átlagos mérete.
  • Nyíregyháza lakossága: 119.746 fő - Összesen ennyi ember él Nyíregyházán.
  • Lakások száma Nyíregyházán: 51.274 - Összesen ennyi lakás van Nyíregyházán.
  • Oktatási intézmények száma: 42 - Összesen ennyi oktatási intézmény közűl választhatnak a lakosok.

Lépjen Kapcsolatba Velünk!

A Sziszák és Társa Kft. segít Önnek álmai otthonának megteremtésében. Forduljon hozzánk bizalommal további információkért és személyre szabott ajánlatokért!

Szóval mégegyszer összefoglalva, miért érdemes Nyíregyházára költözni, ingatlant venni, építkezni?

• Kedvező árak: 540.000 forint/négyzetméter.
  • Széles kínálat: 409 eladó ház.
  • Növekvő város: 119.746 lakos.
  • Tágas házak: 165 négyzetméteres átlagos alapterület.
  • Széles választék: 51.274 lakás.
  • Jó iskolák: 42 oktatási intézmény.

Ez a blogbejegyzés célja, hogy átfogó képet adjon Nyíregyházáról, ingatlanpiacáról, és bátorítsa az érdeklődőket építkezési terveik megvalósítására. A Sziszák és Társa Kft. mindig készen áll arra, hogy professzionális támogatást nyújtson ügyfeleinek.

Eladó ingatlana van,
vagy épp ingatlant keres?
Adja meg adatait és segítünk!