Eladó Társasház, Nyíregyháza

Építési mód:
nincs megadva

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
Hátsókert
Összkomfort
Bevezetve (230 Volt)
Van, saját vízórával
Vezetékes gáz
Közműhálózatba bekötve

Eladó lakás a Nyíregyházi Egyetem szomszédságában 46,9 Millió

Az ingatlan a város olyan pontján található, ahol a sóstói erdő és az Egyetem közelsége kézzel fogható. A város különböző pontjainak elérése a közeli tömegközlekedési lehetőségekkel csak pár percet vesz igénybe.  Az ingatlan fekvésének köszönhetően csendes, szinte családi házas hangulat övezi. A friss levegő, madárcsicsergés garantált. Az ingatlanhoz tartozik egy 25 m2-es garázs is, mely méreteinél fogva alkalmas kerti eszközök, egyéb dolgok tárolására is. A pihenést kb. 130 m2-es pihenőkert szolgálja, melyben szalonnasütő már kialakításra került, egy része térkővel búrkolt. A kert fúrott kútból öntőzhető, de adottságainál fogva számtalan elképzelés megvalósítható itt. Érdemes megtekinteni! Kiválóan alkalmas magán célra, de befektetésnek is ajánlom!

Helyiség Méret (m2)
Szoba 18
Szoba 15
Szoba 11

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!