Eladó Családi ház, Nyíregyháza

Építési mód:
Tégla

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
800 m2
Körbejárható
Bevezetve (230 Volt)
Van, saját vízórával
Közműhálózatba bekötve

Kertvárosban eladó, egy 90%-os készültségben lévő családi ház!

•Központi szellőző rendszer: A levegő minőségének biztosítása érdekében központi szellőző rendszer lett kiépítve.
•Daikin hőszivattyú: Hatékony fűtési és hűtési rendszer, amely energiatakarékos és környezetbarát megoldás.
•Padló - fal fűtés: Az ingatlanban padló- és fal fűtési rendszer található, amely egyenletes hőelosztást biztosít.
•Mennyezet hűtés: A nyári időszakban mennyezethűtési rendszer gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.
•Livolo üveg kapcsolók: Modern és esztétikus Livolo üveg kapcsolók vannak telepítve.
•Látvány kandalló: Hangulatos látvány kandalló, amely kellemes atmoszférát teremt.
•Schuco komerling alu nyílászárók: Kiváló minőségű Schuco komerling alumínium nyílászárók vannak beszerelve, amelyek kiváló hőszigetelést biztosítanak.
•Alu pergola a terasz fölött: Az alu pergola árnyékolja a teraszt, kellemes helyet biztosítva a pihenéshez.
•Konyha komplett gépészettel: A konyha teljesen felszerelt, modern gépekkel.
•Víztisztító: Az ingatlan vízellátása víztisztító berendezéssel van ellátva.
További műszaki adatok:
•3 fázis * 32 A: Az ingatlan háromfázisú, 32 amperes elektromos hálózattal rendelkezik.
•H tarifa: Kedvezményes H tarifa alkalmazható az ingatlan energiafogyasztására.
•2 vízóra: Két külön vízóra található az ingatlanban, amely lehetővé teszi a pontos vízfogyasztás mérést.
•Térkő alatt fűtőszőnyeg: A térkövezett terület alatt fűtőszőnyeg található, amely megakadályozza a jég és hó felgyülemlését a téli hónapokban.

Ez az ingatlan tehát a modern kényelmi és energiatakarékossági szempontoknak maximálisan megfelelő rendszerekkel van felszerelve.

Helyiség Méret (m2)
Szoba
Fürdőszoba
Amerikai konyhás nappali

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!